PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35677}

Kruk: Droga do nieba

The Crow: Stairway to Heaven
7,2 1 658
ocen
7,2 10 1 1658
Kruk: Droga do nieba
powrót do forum serialu Kruk: Droga do nieba

ten serial bardzo mi się podobał.Czy ktoś może coś o nim wie?:)

marcin69821

Mam Kruka - drogę do nieba ale jako wersje pełnometrażową nie serial.Wygląda na to że też taka również istnieje skoro ją posiadam.

ocenił(a) serial na 10
wreathchlors

Polecam http://chomikuj.pl/Liear/Seriale niestety napisów nie można dostać.

ocenił(a) serial na 7
galadria44

Ja również posiadam wersję pełnometrażową tego filmu podobnie jak wreathchlors. Pozdro :)

ocenił(a) serial na 7
marcin69821

Ktoś, coś, ale o jakie info dokładniej chodzi? Też mam skróconą wersję serialu, a serial z polskim lektorem chyba tylko w tv mogliby pokazać.

ocenił(a) serial na 6
myszuana

ok, co to jest ta cała skrócona wersja serialu? a wersja pełnometrażowa? O_o

zuzens

Pilotażowy odcinek został wydany jako film pełnometrażowy na DVD i VHS. Tak naprawdę to dwa pierwsze odcinki sklejone w całość.

marcin69821

gdzie można obejrzeć ten serial online lub jego pełnometrażową wersję... ?? bd wdzięczna za konkrety /btw szukałam w sieci, ale bez godnego efektu/

more_than_a_woman

wszystkie odcinki http://bitsnoop.com/the-crow-stairway-to-heaven-q1927096.html

luki29

A czy wiadomo coś o napisach? Bo to co podałeś jest OK, szybko się pobiera, tylko te napisy... ;/ brak...

anulka88

chyba będzie cieżko

luki29

Szkoda, bo miałam ochotę na ten serial... Najpierw maraton filmowy a później szybko serial a tu lipa... :/

anulka88

nie wiem jaka to wersja serialu, czy to były robione filmy z płyt DVD? czy nagrywane z TV?, jak to pierwsze to postaraj się poszukać napisy w języku angielskim, przetłumacz w translatorze, popraw błędy i będziesz miała napisy, jak nagrywane z TV to napisów chyba nigdzie nie ma

luki29

Hehe... W sumie jakiś sposób, ale aż tak napalona na serial nie jestem, nie na ten... Ale dzięki za pomoc, przede wszystkim za źródło do serialu ;) Może kiedyś trafię na gotowe :D

marcin69821

Mam odcinki z lektorem polskim.

Syenne

A można prosić o źródło...? :)

anulka88

Napisz do mnie na maila ;3
syenne@vp.pl

Dopiero niedawno jakimś cudem się znalazły. Prócz 5 odcinków, do których obecnie tłumaczę napisy.

ocenił(a) serial na 7
Syenne

Ja też byłabym bardzo chętna na ten serial :)

eileen_fairy

Wejdź na cho...mika kleo_94, tam szybko zauważysz folder "Kruk", a w nim serial z lektorem. A napisów jeszcze nie zaczęłam tłumaczyć :D. Niestety są w jakimś dziwnym języku, a u mnie tylko znajomość angielskiego, d'oh.

Syenne

Serial zabezpieczony hasłem :(
Ja mam ten serial, ale również nie mam napisów buuu

dzenero

Ktoś coś bo na yt jest chyba ten sklejony

Patryk_Baranski_fw

Jo nic ni mom :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones