PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245707}

BraveStarr

7,8 70
ocen
7,8 10 1 70
BraveStarr
powrót do forum serialu BraveStarr
ocenił(a) serial na 10
Barker

Kurcze piękna bajeczka,pamiętam jak miałem jeden odcinek na pirackim vhs-sie i pamiętam ze bardzo podobała mi się.Mam nadzieje ze są gdzieś odcinki tego do zciągnięcia bo z miłą chęcią obejrze se to jeszcze raz

Duzy_bob

Oglądałem w wieku 8 lat na VHS z polskim lektorem. Wypas.

ocenił(a) serial na 5
leonarth

Co rok jedna odpowiedź? I tak nieźle:d Ja pamiętam jak ze szwabskim dubbingiem z zagranicznej satelity oglądałem tą bajkę. Dzisiejsze dzieci nie mają już takich bajek;)

ocenił(a) serial na 8
Barker

Pamięta, pamięta i cieszę się, że nie tylko ja :P
z odcinkami niestety ciężko, jak z większością takich bajek z tamtych lat...są jakieś pojedyncze tylko wrzucone na youtube :/
coś, czego w tamtym czasie nie mogło zabraknąć w żadnej kreskówce, a dziś już w nich nie ma - GENIALNA muzyka! Jak jestem zdołowany, puszczam sobie opening takiego Bravestarr, Saber Rider albo Galaxy Rangers i od razu lepiej :P

Nilg

Wy przynajmniej to oglądaliście, jak byliście mali. :P Ja takiego szczęścia nie miałam, bo za późno się urodziłam. :/ I to prawda z tym, że dzisiaj dzieciaczki nie mają takich seriali. Patrzę na styl tutaj i na styl takiej Kim kolwiek... Normalnie tragedia. :/ Dobrze, że na X-menów, M.A.S.K., etc, się załapałam, jak miałam kilka lat. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones