Michael Wincott

Michael Anthony Claudio Wincott

7,2
5 661 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Wincott

Psujesz mi polowe filmow w ktorych sie pokazujesz . Twoja facjata to nic , tylko nie odzywaj sie za czesto bo idzie zwariowac ... Co za gosc ! Aktor slaby , ale ten zachryply glos , koszmar poprostu . Nie dziwie sie , ze rezyserka lubi go zatrudniac .

jam_2

nie zgadzam się , on jest bardzo dobrym aktorem
a jego głos nie jest koszmarny tylko charakterystyczny , idealnie pasuję do tego aktora i ról których gra

Anda00

ja uwielbiam jego głos :)

sinsiew

ja też uwielbiam jego głos :)

sinsiew

Ja również uwielbiam jego głos, uważam także, że ma świetną prezencję. Szkoda, że nie angażowano go częściej do filmów...

Anda00

Jest bardzo dobrym aktorem - owszem. Zgadzam się.

jam_2

A ja go właśnie lubię. Sprawdza się idealnie w rolach typów spod ciemnej gwiazdy i ma przy tym w sobie coś pociągającego.

hogator

idealny aktor do grania czarnych charakterów

Anda00

zgadzam się z tym głosem jest idealny do grania czarnych charakterów

hogator

no sexy jest

jam_2

Najbardziej zepsuł Kruka, zabijając Brandona Lee. (co prawda nieświadomie)

Kaguro

... zanim coś pieprzniesz to się zorientuj

shamar

znowu ty? znowu będziesz mi prawić morały?
toć wiem że zabił go nieumyślnie przecież napisałem w nawiasie
to ty zanim coś pieprzniesz to przeczytaj całość

Kaguro

Nie. Ja jesli się juz wypowiadam to staram się czytać całość a ty zaś walisz jakieś idiotyzmy.

Wincott nie ma nic wspolnego ze śmiercią Lee. Bo... zanotuj sobie: JEGO W TEJ SCENIE NIE BYŁO!


Więc sam do siebie powinnienes skierować słowa o "czytaniu" zanim się coś napisze...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kaguro

Tak mówisz do swojej starej? Ekstra

Kaguro

Co Ty pierdo.liszz, Top Dollar to najlepsza postac w filmie, jego teksty wymiataly

jam_2

Moim zdaniem super aktor, jakoś nie wykorzystany. Twarz, gra, głos wszystko charakterystyczne i bardzo dobre.

jam_2

Głos ma zajebisty. Widziałem go właśnie w Obcym 4. Szkoda, że nie rozwinęli bardziej jego postaci.

jam_2

Na bank to przeczyta i już nie będzie się pojawial w twoich wersjach filmów, imbecylu.

jam_2

Jako Śmierć w grze Darksiders, był naprawdę dobry.

Last_Ronin

Aż chciałoby się film w takim klimacie obejrzeć, oczywiście z nim w roli głównej :D

jam_2

Michael Wincott grał wiele czarnych charakterów i jego głos, moim zdaniem dobrze się sprawdza w tego typu rolach. Co do barwy to faktycznie jest fatalna, ale znacznie gorszą ma Harvey Fierstein:
http://www.youtube.com/watch?v=D65AKPgJpBk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones