Michael Massee

Michael Groo Massee

6,6
1 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Massee

Facet jest aktorem ! Nie do niego należy sprawdzanie stanu technicznego broni na planie ! Błąd popełnił ktoś inny, zawiodła obsługa techniczna. Nie identyfikujcie złego Funboya z człowiekiem jakim Massee jest poza planem. Facet dostał za swoje i co więcej całkowicie niewinnie, bo jednak musi żyć ze świadomością, że to on go zabił. A przecież to nie była jego wina. Szkoda, że tylu idiotów na forum nie może tego zrozumieć.

New_World_Order

A swoją drogą, może jakiś komentarz odnośnie aktorstwa ?? Nikt nic nie pisał, ale jak bydło zobaczyło na wikipedii, że przypadkiem zastrzelił Brandona Lee, to od razu rzuciło się na filmweb, by szkalować i obrażać. A ocena oczywiści w dół 1/10 za Brandona. Tępe dzieci Neo. Prawie mi was żal.

New_World_Order

jak najbardziej zgadzam się z tymi komentami. Massee do końca życia i tak o tym wypadku nie zapomni, a to wszystko przez nieuwagę kogoś innego. dajcie sobie spokój z nazywaniem kogoś mordercą jak gówno za przeproszeniem wiecie.

New_World_Order

To może ja odnośnie aktorstwa (chociaż też nie do końca) :) Pierwszy raz zobaczyłam go wiele lat temu w Archiwum X i jakoś tak zapadł mi w pamięć. Potem był dobry epizod w Siedem. Nie wiem, na ile to zainteresowanie nim wypływało z jego wyglądu. Według mnie bardzo przystojny, ale o dość niepokojącej urodzie. Może dlatego się go pamięta?
O tym że postrzelił BL, dowidziałam się dość niedawno, kiedy tutaj weszłam.
Patrząc na jego skąpą filmografię, trudno się oprzeć wrażeniu, że ten wypadek zniszczył i życie, i karierę.

użytkownik usunięty
New_World_Order

To naprawdę dobry aktor, którego z nie jego winy zeszmacono. Całę życie będą mu wypominać śmierć Lee. Może jego przeciwnicy ogłoszą bojkot nowego Spider-mana , w końcu tam gra. Niedopuszczalne przecież jest by taki obrzydliwy morderca tam grał :( Jak dla mnie jest tylko kolejnym powodem by obejrzeć TASM.

New_World_Order

Także się z tobą zgadzam, zniszczono mu karierę przez to smutne wydarzenie, ja zawsze go zapamiętam jako Ira Gains z 24 godziny, dobry w rolach czarnych charakterów

New_World_Order

Zgadzam się. Jest znakomitym aktorem, a ludzie widzą w nim tylko i wyłącznie gościa który nie sprawdził broni, jakby był za to odpowiedzialny -.-

New_World_Order

facet dostal zadanie odegrac scene i na tym koniec , juz sobie wyobrazam jak reszta ludzi którzy to pisza wystepuja w teatrze ,nóz uzyty w przedstawieniu okazuje sie prawdziwy i ich tlumaczenia "to nie moja wina"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones