PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1501}

Kruk

The Crow
7,3 63 686
ocen
7,3 10 1 63686
6,4 11
ocen krytyków
Kruk
powrót do forum filmu Kruk

Dlaczego ? W skrócie.

Cały film to jeden wielki schemat szukania zemsty na kolejnych znanych członkach gangu.
Do końca filmu jest praktycznie to samo i już po jakiś 20-30 minutach można zacząć ziewać.

Bohater filmu ma regenracje na obrażenia trwającą chwilkę co powoduje, że
nie ma żadnych obaw o to, że zginie.

Wszelakie wątki poboczne są w sumie wypełniaczami czasu.


Cała "zarąbistość" filmu opiera się pokazywaniu w kółko kruka i zdięć z głównym aktorem to jakieś 1/3 filmu, ale tak wplecione, że uderza nam po oczach cały czas.

1/3 filmu to pokazywanie meneli i ich tekstów. To jest też niezłe.

Niestety 1/3 filmu to schemat, który to wszystko prowadzi.

Wiele scen pod koniec jest strasznie irytująca. Bohater wie że ma regeneracje to pcha się pod kule i to jest naprawdę nudne.

W kluczowym momencie z krukiem dochodzi do wg. mnie kolejnej naciąganej sytuacji.
z nikąd pojawia się policjant, który pomaga (na mnie ta scena nie zrobiła wrażenia nie była wiarygodna i nie miała napięcia)

ogólny schemat filmu powoduje, że ogląda się go w znużeniu i znudzeniu...Patrzy się na to, akcja idzie, ale to wszystko staje się naciągane, a kolejne sytuacje co raz bardziej nieprawdopodobne co powoduje, że reszki napięcia znikają.


Film jest po prostu spaprany. Ma ogromny potencjał.

JAK MOŻNA by ten film naprawić ?

Uniknąć sytuacji, w których bohater w ogóle otrzymuje rany pociskowe...

Nie prowadzić filmu schematem,ale zmieniającą się fabułą.


Jest naprawdę kiepsko wg. mnie. Drugi raz jak oglądam ten film dosłownie przysypiałem na nim.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

-Każdy film działa według schematu więc nie wiem o co ci chodzi???

-Gdyby kruk(ten prawdziwy),zginął główny bohater stracił by zdolności samoregeneracji.

-Każdy wątek poboczny jest wypełnieniem czasu który ma mniejszy lub większy wpływ na fabułę.

-W kółko pokazywali głównego bohatera.Ciekawe czemu?Może dlatego że jest głównym bohaterem!!!

-Meneli???

Co do twojej wizji naprawy filmu:

-,,Uniknąć sytuacji, w których bohater w ogóle otrzymuje rany pociskowe..."Co chcesz zrobić z kruka kolejnego amerykańskiego komandosa który sam rozwala pół armi nie otrzymując ani jednej rany.

-,,Nie prowadzić filmu schematem,ale zmieniającą się fabułą."Czyli co bohater miał by mieć rozterki dokonać zemsty czy jej nie dokonać???

-,,Jest naprawdę kiepsko wg. mnie. Drugi raz jak oglądam ten film dosłownie przysypiałem na nim."-Prawdziwe arcydzieło nie jest dla każdego.Ty pewnie jesteś jednym z tych którzy przekładają dzieła tworzone dla mas jak np,,Harry Potter" nad takie dzieła jakim jest np,,Kruk".


ocenił(a) film na 7
Kamtaro1994


banalne odpowiedzi dlatego przemilczam.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Twoje uwagi dotyczące filmu są dużo bardziej banalne.

ocenił(a) film na 7
Kamtaro1994

uwagi są trafione, ale to że ci się nie podobają i w taki sposób na nie odpisujesz to już twój problem.

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

Cały twój wywód to stek bzdur ale do 1 rzeczy się odniosę

"z nikąd pojawia się policjant, który pomaga"

O ile mnie pamięc nie myli, pojawia się tam dlatego, że był na cmentarzu na jego grobie ale tą scenę usuneli.

ocenił(a) film na 7
shamar

pomaga w scenie z postrzałem kruka bo był na grobie ? nie. O tej scenie mówię.

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

O scenie w kościele? więc co tam dziwnego? Obok jest cmentarz, słyszał strzały, przybiegł.
O scenie w klubie? co w tym dziwnego? Jest gliną , krązy po mieście, wie, że Draven będzie organizował masakrę.

ocenił(a) film na 9
Movie_Crash_Man

kolejny wielki krytyk filmowy pokroju _Garret_Reza_ , który sam nie wiem o czym i po co pisze:D owszem każdy ma prawo wyrazić swoją opinie na temat filmu ale przedstawiając konkretne punkty czy tam jak a nie jakieś farmazony:/ Mimo wszystko i tak o wiele mądrzejszy komentarz niż ten post: http://www.filmweb.pl/film/Naznaczony-2010-559840/discussion/Co%C5%9B+ostatnio+j est+w+tych+gniotach...,1790799?page=2#post_6760118 zapraszam do czytania posta chłopaczka, który sam nie wie czego chce i o czym pisać:D ...tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones