PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1501}

Kruk

The Crow
7,3 63 640
ocen
7,3 10 1 63640
6,4 11
ocen krytyków
Kruk
powrót do forum filmu Kruk

uwielbiam ten film!! dla mnie to legenda, klasyka. Dziwię się tym, którzy tego filmu nie lubią. Może go nie rozumieją??

ocenił(a) film na 10
Medea_2

10/10

Medea_2

Ja również uwielbiam ten film, jest niezwykle wzruszający, wspaniała historia, o miłości o tym, że dla złych ludzi przychodzi zły dzień i o tym, że jeśli nawet ktoś umrze, a my go nadal kochamy, to będzie żył w naszej pamięci. Nie może padać cały czas. Biedny Brandon, śmierć przed ślubem jak w tym filmie. Nie było dane mu nacieszyć sięszczęściem. Ostatni raz ten film oglądałem o północy z 2011 roku na 2012 i wczoraj znów, wspaniały, nie do opisania słowami film. <3 10/10.

użytkownik usunięty
black_monday

Ten film można oglądać i oglądać i nigdy się nie znudzi. Prawdziwy klasyk i ta wspaniała gotycka atmosfera.
„W świecie bezprawia, jeden człowiek został wybrany, by chronić niewinnych”

atmosfera dobra, ale momentami dialogi są okropnie tandetne i aktorzy sztuczni :/ do tego ten makijaż tylko na twarzy a szyja bez :P

ocenił(a) film na 8
Medea_2

Oglądałam ten film namiętnie jako nastolatka, teraz po dobrych kilku latach wróciłam do niego z ciekawości - dalej rewelacja, nie zestarzał się ani odrobinę, wręcz nabrał pewnego poloru. Co prawda oglądałam już bez tych emocji co kiedyś, ale jednak jest to świetna historia, piękne zdjęcia, klimat. No i ta muzyka - nie wiem czy jest lepszy soundtrack w latach 90 (oprócz może "Spawn", film mizerny ale soundtrack powalał na kolana).
Absolutny klasyk, komiksowy, grungowy gotyk w najlepszym znaczeniu tego słowa.

pris

właśnie też zastanawiam się czy spodobałby mi się tak jak kiedyś - 7 lat temu. Wasze komentarze przypomniały mi o tym filmie, czas na powtórkę !

ocenił(a) film na 10
Medea_2

Film, jest legendą. Jeden z najlepszych filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones