PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108254}

Kruk 4

The Crow: Wicked Prayer
4,6 5 068
ocen
4,6 10 1 5068
Kruk 4
powrót do forum filmu Kruk 4

FURLONG???? to juz przegiecie.. moglo sie skończyć na pierwszym kruku z brandonem lee. ew. na drugim, bo fajne kapele robiły soundtrack.. ale jak furlong ma grać główną rolę to aż mi przykro.. lubię go jako aktora, ale nie ma szans dorównać brandonowi albo dacascosowi.

ocenił(a) film na 10
core

A ja uważam, że sobie poradzi. Podobno niesamowicie się przyłożył do tej roli. Na prawdę chce zagrać jak najlepiej. Wierzę w niego. W końcu należy nam się jakiś porządny Kruk po tych dwóch........ no cóż, bez komentarza co do ich jakości. A co do serialu, był kręcony w 1998, a więc po 2 nienajlepszych filmnach, więc nie mogli przy nim pozostać. A tak na marginesie - czyżbym nie była jedyną zwolenniczka serialu...?Chociaż, oczywiście nic nie dorówna filmowi.

eratojon

A mi się wydaje że Furlong może wiele wnieść do filmu choć wiadomo że nie będzie to taki hit jak Kruk z Brandonem. A o 2 i 3 cześci także się nie wypowiem... Poczekamy, zobaczymy :)

core

No, jeśli już koniecznie muszą robić 4 część to dobrze, że wybrali Eddiego. On przynajmniej ma mroczną urodę, bo od tego kolesia z trzeciej części to moja siostra wygląda mroczniej,kiedy jej się tusz do rzęs rozmarze.

Williama

Dobrze że twoja siostra tego nie czyta ;)

ocenił(a) film na 5
core

Edward sobie poradził. Film ogólnie nie najlepszy, ale gra Edwarda Furlonga bardzo mi się podobała. Sam on wyglądał pięknie.

ocenił(a) film na 2
judzia9

wyjdz kobieto ...

ocenił(a) film na 2
shamar

... i drzwi zamknij!

Furlong aktorem. Dobre...

I_am_a_Bad_Girl

gniazdo os widzialaś (z Defoe)? American history X (z nortonem)? Furlong to
bardzo dobry aktor, ale, że kruk to gówniany film, a F chyba w
nienajlepszej formie (choć parę scen, gdzie gra sam, świetne)to jego ocena
spada, polecam obejrzeć filmy gdzie nie tylko ona dobrze gra, ale również
nie zawiódł i reżyser i scebnarzysta

judzia9

Mhm :)
Zgadzam się w 100%.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones