PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1504}

Kruk 3: Zbawienie

The Crow: Salvation
6,3 8 591
ocen
6,3 10 1 8591
Kruk 3: Zbawienie
powrót do forum filmu Kruk 3: Zbawienie

Eric a Alex

ocenił(a) film na 4

Trudno mi go ocenić... Z jednej strony niektóre sceny i momentami gra Erica Mabius'a naprawdę mi się podobała;) Nawet scena powrotu do żywych i ujrzenia przez Alexa swej zniekształconej twarzy z której po chwili ściąga zniszczoną skórę by ukazać delikatną twarzyczkę z typowym dla serii "makijażem" Arlekina... Choć na początku rykłem śmiechem to potem stwierdziłem... Hmm, może reżyser chciał po prostu ukazać nam tę zmianę, z normalnego, miłego, kochającego chłopaka w mściciela.
Stwierdzenia stwierdzeniami ale ogólnie film mi się nie podobał:
- sceny z których można by zrobić naprawdę piękny, plastyczny obraz ukazywane są za szybko, nie ma czasu na przemyślenia,
- Eric (choć niezły w swej roli) nie pokazał tego co przed laty zaprezentował na Brandon Lee, tej mitycznej widocznej za każdym razem gdy przypominał sobie chwile spędzone z ukochaną miłości.

Nie ocenię tego filmu... Czekam na najnowszą produkcją "The Crow" miejmy nadzieję, że będzie można dać chociaż zwykłe, proste 4-ry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones