PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9757}

Czerwony telefon: Obława

The Red Phone: Manhunt
4,8 125
ocen
4,8 10 1 125

Czerwony telefon: Obława
powrót do forum filmu Czerwony telefon: Obława

Dałamt temu filmowi 3 ptk. choć tak naprawdę to powinien dostać 1 ptk. Dodałam 1 pkt. za Stephena Dorffa i jeszzce 1 pkt. za Dennisa H oippera (tak, tak). Jes to dla mnie nieprawdopodobne jak ci aktorzy zgodzili się zagrać w takim gniocie. Ten film ma fabułę klasy Z a efekty specjalne że szkoda o nich wogule coś mówić. Jak w dzisiejszych czasach mogą powstawać takie okropieństwa?Obejrzałam ten film ze względu na aktorów. Myślałam, że co jak co ale pozycja aktorska zobowiązuje i dobrzy aktorzy powinni grać w dobrych filmach. Wybaczyła bym im ten błąd gdyby wystąpili w tym filmie na początku swojej kariery ale w tym momencie kariery jakim sie w tedy znajdowali jest to niewybaczalne. Więc jeśli natkniecie się na ten film, którego polski tytuł brzmi "Kowboje przestrzeni" to radzę omijać zdaleka...choć może powinniście go obejrzeć bo po nim zaczyna się doceniać inne filmy, które do tej pory oceniało się nie za dobrze. Przy tym 'dziele' te inne filmy naprawdę dużo zyskują.

ocenił(a) film na 6
Nariel_ArYarrel

Czy na pewno umieściłaś recenzję w dobrym miejscu?

Nariel_ArYarrel

Kowboje przestrzeni? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones